Đidić i Marsijano pogodili za remi

OSLOBOĐENJE,

Domaci poveli golom Ivice Ðidica u 11. minuti a Sarajevo izjednacilo preko Marsijana u 75. iz penala l Mostarci bolji u prvom poluvremenu l Bordo timu pripao nastavak

Autori: ZLATAN RAŠIDOVIĆ

Stadion Bijeli Brijeg. Gledalaca 8.000. Sudija: Novo Panic (Doboj) 7. Pomocnici: Miroslav Miric (Bosanski Šamac) i Goran Lepir (Banja Luka). Delegat: Radislav Kundacina (Trebinje). Strijelci: 1:0 I. Ðidic (11), 1:1 Marsijano (75 penal). Žuti kartoni: D. Ðidic, Mitrovic (Zrinjski), Repuh, Marsijano, Hadžic, Turkovic, Šaranovic (Sarajevo). ZRINJSKI: Mitrovic 6, I. Ðidic 6,5, Nikolic 6, D. Ðidic 6, Žuržinov 6, Matko 5, Smajic 7 (od 83 Kordic -), Ivankovic 6,5 (od 62. Landeka -), Pezo 6, Žižovic 7, .....