Revija golova u Bihaću

Dva pogotka Mirvica l Mitrovic odbranio penal Mehadžicu

Autori: E.ALAGIĆ

U 14. minuti utakmice u Bihacu Zrinjski je poveo. Loptu ubacenu u kazneni prostor domacih primio je Žižovic, koji je bio brži od odbrane Bišcana pa je uspio poentirati za 0:1. Isti je igrac zamalo povisio i kada se u 25. minuti našao sam ispred Mujkica, ali je golman Jedinstva dobro intervenirao. Bišcani su izjednacili u 27. minuti. Na centaršut Mehadžica, Hodžic je glavom prebacio loptu do Mirvica, koji je pogodio za 1:1. Nakon ubacaja iz slobodnog udarca u 38. minuti, Dedic je glavom gadao de .....