Studenti nisu dopustili iznenađenje

OSLOBOĐENJE,

Sloboda Solana Bosna (S) 20:36 (10:21) l Tuzlaci prvi gol iz igre postigli tek u 10. minuti l Mustafic sa osam golova najefikasniji

Autori: G.V.

Mala dvorana Skenderija. Gledalaca: 150. Sudije: Mladen Dragicevic (Doboj) i Miroslav Rakar (Nova Topola). Delegat: Dragan Semiz (Goražde). Sedmerci: Sloboda Solana 1(1), Bosna (S) 5 (4). Iskljucenja: Sloboda Solana 12 minuta, Bosna (S) 6 minuta. SLOBODA SOLANA: Sejdinovic 2 odbrane, Sabljic 9 odbrana, Ðug, Rahmanovic 3, Jukic 2, Samek, Buljugija 5, Karavdic 1, Ferhatbegovic 2, Ovcina 2, Mujic, Suhonjic 4, Rizvanovic, Hidanovic 1. Trener: Damir Cipurkovic. BOSNA (S): Tahirovic 4 odbrane, Beširov .....