Bosna načinila veliki podvig

OSLOBOĐENJE,

Izabranici trenera Halida Demirovica pružili su fenomenalnu igru tokom svih 60 minuta i slavili pobjedu u nezaboravnoj utakmici l Enid Tahirovic briljario na golu

Autori: GORAN VRANJEŠ

Rukometaši sarajevske Bosne ostvarili su najveci uspjeh u istoriji kluba, priredivši prvorazrednu senzaciju pobjedom nad renomiranim Hamburgom. Studenti su savladali favorizovanu njemacku ekipu rezultatom 20:18 u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa pobjednika kupova. Izabranici trenera Halida Demirovica pružili su fenomenalnu igru tokom svih 60 minuta i više nego zasluženo su izborili veliku pobjedu sa dva gola razlike nad njemackim predstavnikom, koji u 21. službenoj utakmici nije doživio poraz. D .....