Branko Šešlija riješio utakmicu

DNEVNI AVAZ,

Napadac Trebinjaca postigao oba pogotka protiv Orašja

Autori: M.PILJEVIĆ

Tokom cijelog susreta Leotar je bio bolji rival. Igrala se 41. minuta kada je Mulina idealno uposlio Šešliju, koji je pogodio donji lijevi ugao gola Orašja za 1:0. Cetiri minute kasnije Ðuric je u svom šesnaestercu faulirao Golubovica, a nakon dosudenog penala, siguran realizator bio je ponovo Šešlija. I nastavku su Trebinjci stvarali šanse, ali Golubovic, Šešlija i Magazin nisu bili precizni, a istakao se i golman Orašja Smajic. Najbolju priliku gosti su imali u 65. minuti, kada je Pejic s pena .....