Kada se dozvoli da ekipa igra, onda i kvalitet dolazi na vidjelo

OSLOBOĐENJE,

Tokom svih 90 minuta bili smo bolji protivnik, a osim tri postignuta pogotka, stvorili smo i više prilika od gostiju, kaže trener Husref Musemic

Autori: S.HADŽIHUSEINOVIĆ

Fudbaleri Sarajeva su u derbi susretu 20. kola Premijer lige BiH više nego zasluženo savladali zenicki Celik sa 3:1. Bordo tim je u utakmicu ušao odlucan da ubilježi pobjedu. Do 30. minute gosti su kako-tako držali glavu iznad vode, a onda su izabranici Husrefa Musemica ubacili u brzinu više i u finišu prvog dijela pogotkom Obuce uspjeli naceti mrežu u ovom susretu izuzetno raspoloženog golmana Zenicana Pojskica. Šaraba i Šaranovic su dovršili posao postugavši još dva gola. Dan nakon utakmice k .....