Spalević i Jovanović   pogodili za finale

Fudbaleri Sarajeva u sudijskom vremenu burno protestirali zbog nedosudenog penala

Spalević i Jovanović pogodili za finale

Autori: G.IVANKOVIĆ

Slavija je iskoristila dobar rezultat iz prve utakmice na Koševu (1:1) i pobjedom nad Sarajevom od 2:1 na svom terenu izborila plasman u prvo finale Kupa BiH u klupskoj historiji. Slavija je povela u 8. minuti. Vuksanovic je kombinirao sa Regojom, potom je Muminovic uposlio Spalevica, koji je s desetak metara matirao Alaima. Golgeter Slavije pokušao je i u 25. minuti, ali je Alaim iz drugog pokušaja ukrotio loptu. Od tog momenta, Sarajevo je preuzelo inicijativu. Prvu šansu propustio je Kurto, a .....