Najubjedljivija pobjeda bordo tima

OSLOBOĐENJE,

Strijelci za tri boda vodece ekipe bh. prvenstva Miloševic u prvom, Repuh, Marsijano iz penala i Muharemovic u drugom poluvremenu

Autori: Z.RAŠIDOVIĆ

Fudbaleri Sarajeva ubjedljivo su nadigrali Modricu Maksimu sa 4:0 i tako zadržali vodecu poziciju nakon 26. kola Premijer lige BiH. U subotnjoj utakmici bordo sastav zabilježio je najubjedljiviju pobjedu ove sezone, a posebno dobra partija prikazana je u drugom poluvremenu. Tim sa Koševa je od pocetka krenuo odlucno, pa je vec u 5. minuti nakon proigravanja Turkovica, Obuca prešao istrcalog golmana gostiju Tripica, ali je sebi dao dug pas i lopta je otišla u gol-aut. Nakon toga domaci su propust .....