Damjanović matirao Banjalučane

DNEVNI AVAZ,

Borac sve bliže ispadanju u niži rang

Autori: N.TROGRLIĆ

Orašje je u samoj završnici utakmice došlo do zaslužene pobjede nad Borcem. U 75. minuti odlicno je po desnoj strani prošao Slavko Kobaš i još bolje pronašao Slavena Damjanovica, koji je silovito šutirao sa skoro 12 metara i doveo „Labudove“ u vodstvo. Konacnih 2:0 postavio je isti igrac u cetvrtoj minuti sudijske nadoknade, nakon što je odlicno prošao po lijevoj strani i pogodio dalji ugao gola golmana Marcetica. Inace, utakmica je imala veliki naboj, što se više odrazilo na klupu domacina, a m .....