Obuća pogodio za bod vrijedan titule

OSLOBOĐENJE,

Prvi dio utakmice pripao Slaviji, koja je povela golom Stankovica, dok je Sarajevo bilo bolje u nastavku l Jamina propustio priliku susreta l U finišu navijacke uvrede sa obje strane

Autori: A.IMAMOVIĆ N.M.

Fudbaleri Sarajeva u finišu utakmice pogotkom Emira Obuce osvojili su zlata vrijedan bod u borbi za titulu prvaka protiv ekipe Slavije (1:1) u derbiju prvenstva. Slavija je imala minimalnu prednost od 6. minute kada je Stankovic pogodio gol Alaima, ali je nije uspjela sacuvati. Uoci pocetka susreta atmosfera na tribinama bila je prava fudbalska jer su navijaci obje ekipe nacinili lijep dekor. Domaci simpatizeri davali su veliku podršku svojim ljubimcima, dok su fudbaleri Sarajeva bili bodreni od .....