Gol odluke postigao Sanel Jahić

OSLOBOĐENJE,

Gosti se pokazali kao cvrsta ekipa, ali su plavi ipak uspjeli slaviti pobjedu

Autori: S.HDŽ.

ŽELJEZNICAR-SLOBODA 1:0 Željeznicar je pogotkom Jahica iz 54. minute savlaffao goste iz Tuzle i tako nacinio još jedan korak ka mirnijoj završnici prvenstva, dok Slobodi ostaje da se nada kako ce se u preostala tri kola ipak uspjeti spasiti ispadanja u niži rang. U prvom dijelu domaci navijaci, a niti igraci nisu mogli doci na svoje. Željo je dominirao, a gosti se uspješno branili i kontranapadima ugrožavali gol Baotica. Najbolju priliku prvog poluvremena propustio je kapiten Slobode Enes Mešano .....