Bojić i Savić presudili Tuzlacima

Gostujuci navijaci na poluvremenu izbaceni zbog psovki upucenih Upravi Slobode

Autori: S.MAKSIMOVIĆ

Pobjedom od 2:0 Modrica Maxima je kolo prije kraja obezbijedila opstanak u Premijer ligi. Prvu je priliku imala Sloboda u 3. minuti, kada grešku Railic a nije iskoristio Jahic. Ovo kao da je bila opomena za domac e, koji su se razigrali i samo devet minuta kasnije poveli. Railic je dobro uposlio Bojica, koji se našao na pravom mjestu. Nakon niza šansi pred golom Tuzlaka, Modricani su u 41. minuti uduplali prednost. Nikolic se u kaznenom prostoru oslobodio Kuduzovica, a Covic ga je potom oborio. .....