Plemići otvorili vrata Evrope

OSLOBOĐENJE,

Golovima Krešimira Kordica u 16. minuti i Zorana Rajovica u 55. mostarska ekipa se

Autori: E.MUZUR

ŠIROKI BRIJEG-ZRINJSKI 0:2 Nogometaši mostarskog Zrinjskog pobjedom sa 2:0 na Pecari uspjeli su se punom mjerom revanširati Širokobriježanima za jesenji poraz (2:4), a ono što posebno raduje Mostarce je cinjenica da su ovom tricoma otvorili vrata za izlazak na euro-scenu. Gosti su od prvog sudijskog zvižduka krenuli odlucno prema golu Vasilja. Vec u cetvrtoj minuti u izglednoj prilici bio je Kordic, no odbrana Širokobriježana bila je na visini zadatka i otklonila opasnost ispred svog gola. Plemi .....