Plavi i teoretski ostali u ligi

OSLOBOĐENJE,

Pelak, Štilic i Boubakar donijeli pobjedu timu sa Grbavice • Igraci Borca htjeli napustiti teren

Autori: J.LIGATA

ŽELJEZNICAR-BORAC 3:1 Željeznicar je pobjedom 3:1 nad Borcem kolo prije kraja obezbijedio opstanak u Premijer ligi BiH i u Orašje putuje bez ikakvih briga. Junak utakmice bio je povratnik u palvi dres nakon suspenzije, Semir Štilic nad kojim je napravljen penal, a uspio se upisati i u listu strijelaca. S obzirom na važnost utakmice u prvom poluvremenu igraci Željeznicara su agresivno krenuli na gol Šmanje, pa je vec u sedmoj minuti moglo biti 1:0. Boubakar je dobro pratio ubacenu loptu Jugovica, .....