Sliškovićevi "ratnici pokorili i "vikinge

Poslije velicanstvenog trijumfa nad Norveškom fudbalski reprezentativci BiH treba da savladaju još Luksemburg u gostima i Dansku kod kuce poslije cega bi na vidiku bila i tabla s natpisom: "Dobrodošli u Portugal na Euro 2004". U slucaju ove dvije pobjede, te remija u susretu Danska Rumunija, zastava BiH i bez dodatnih utakmica baraža zavijorila bi se u Portugalu

Autori: S.B. S.Š. A.M.

Bosna i Hercegovina 1 (0) Norveška 0 (0) Strijelac: 1:0 Bajramovic u 86. minutu. Stadion: "Bilino polje". Gledalaca: 20.000. Sudija: Stefan Bre (Francuska) 6. Žuti kartoni: Barbarez (Bosna i Hercegovina), R. Jonsen, Andresen, Kerju, Hangeland, Bergdolmo (Norveška). BOSNA I HERCEGOVINA: Hasagic 7.5, Spahic 7.5, Papac 8, Hibic 8, Konjic 8, Bajramovic 8.5, Grujic 7.5, Barbarez 7.5 (od 89. minuta Bišcevic -), Salihamidžic 7 (od 65. Bešlija 7.5), Music 7.5 (od 69. Hrgovic 7), Bolic 8. NORVEŠKA: E. Jo .....