Selson preokrenuo rezultat

Gosti iz Slovenije su poveli vec u osmom minutu, ali je Brazilac sa dva gola preokrenuo rezultat u korist našeg tima

Autori: DARIO KNEZOVIĆ

3 Siroki Brijeg ¦ Koper 1 Strijelci: 0:1 Viler u 8, 1:1 Selson u 24, 2:1 Selson u 33, 3j1 Roniele u 43. minutu. Stadion: "Pecara" u Širokom Brijegu. Gledatelja: 4.000. Sudac: Aleksej Kulbakov (Bjelorusija) 6. Žuti kartoni: Topic, Selson, Šilic (Siroki Brijeg), Plut. Volaš (Koper). ŠIROKI BRIJEG: Vasilj 7, Hanih 7 (od 53. minuat Kožul 7), Šijjc 7.5, Topic 7.5, Vidic 7, Juric 7 (od. 72. minuta Šakic ), Zelenika 7, Karoglan 7. Roniele 7.5, S. Bubalo 7, Selson 8 (od 85. minuta I. Bubalo ). Trener Iv .....