Stjepanovićeva bomba i Purićev slalom

Seriju golova otvorio Nikolic na asistenciju Pereire _ Strijelac za Velež Kajtaz iz penala

Autori: S.MAKSIMOVIĆ

Fudbaleri Modrice Maxime su zasluženo savladali Velež. Poslije niza propuštenih prilika, Kurtanovic je u 20. minuti šut Nikolica skrenuo u korner. Beloševic je ubacio iz ugla, a Pereira prenio loptu glavom do Nikolica, koji je s tri metra pogodio mrežu za 1:0. Dvije minute prije kraja prvog dijela Stjepanovic je natrcao na odbijenu loptu i s 20 metara topovski pogodio gornji lijevi ugao nemocnog golmana Veleža. U drugom poluvremenu Velež se otvorio, a plod takve igre je bio pogodak Kajtaza iz op .....