Musemić: Sva tri gola primili smo naivno

OSLOBOĐENJE,

Uzimajuci u obzir svih šest utakmica u najelitnijem evropskom takmicenju, igraci su dali maksimum. Ostvarili smo tri pobjede i tri poraza, rekao je šef strucnog štaba Husref Musemic

Autori: ZLATAN RAŠIDOVIĆ

Sarajevo je završilo nastup u Ligi prvaka porazom od kijevskog Dinama (0:3) u revanš susretu treceg kola kvalifikacija. Ukrajinski šampion je došao do vodstva vec u 3. minuti. Nakon što je slavni tim iz Kijeva ostvario prevagu na sredini terena, bordo sastav je uspostavio terensku ravnotežu sredinom prvog dijela. Do kraja prvog poluvremena bordo tim nije uspio realizovati tri povoljne prilike. Visok poraz je doživljen u posljednjih petnaestak minuta, kada je Dinamo došao do konacnih 3:0 nesretni .....