Vuksanović riješio dileme iz penala

Modrica od 24. minuta igrala bez iskljucenog Pereire

Autori: G.IVANKOVIĆ

Slavija-Modrica 1:0 Modrica je namucila Slaviju, koja je ipak stigla do prve pobjede u novoj sezoni. Na samom pocetku utakmice Micevic je uposlio Spalevica, a ovaj dva puta gadao donji desni ugao, medut im, golman Tripic je oba puta uspješno intervenirao. U 12. minuti Spalevic je šutirao glavom, Pereira igrao rukom u šesnaestercu, a sudija samo pokazao da se igra nastavi. U trenucima inicijative Slavije, u 24. minuti, gosti su ostali bez Pereire, koji u skoku sa Regojom koristi lakat pa dobiva d .....