Inđić presudio iz penala četiri minute prije kraja

Željo se dva puta vracao nakon vodstva domacih

Autori: Z.VAJKIĆ

Nošeni velikom željom, fudbaleri Laktaša su cetiri minute prije kraja golom Indica iz penala došli do vrlo vrijedna tri boda. Nakon dvije propuštene prilike, prvo novajlije Gošica, a potom i Mucalovica, najbolji igrac meca Siniša Ðuric je s 15 metara iskosa s desne strane savladao Baotica za veliko slavlje domacih navijaca. Željeznicar je uzvratio u 37. minuti kada je Senegalac Dijaliba iskoristio centaršut Dude te glavom sa sedam metara postavio rezultat prvog poluvremena 1:1. U nastavku utak .....