Burić Čeliku odbranio bod

Ekipa s Pecare nije uspjela matirati golmana gostujuce ekipe

Autori: D.K.

U zaostaloj utakmici 6. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Široki Brijeg i Celik podijelili su bodove odigravši sinoc neodlucenih 0:0. Širokobriježani su tokom cijelog susreta imali premoc i stvorili su bezbroj prilika, ali je odbrana Celika, na celu sa odlicnim golmanom Buricem, odoljela svim napadima. U prvom poluvremenu vrijedi izdvojiti priliku Karogana u 21. minuti, kada je na dodavanje Vagnera šutirao pored gola, te šansu Šabica, koji je minutu kasnije iz slobodnog udarca zagrijao go .....