Borac bolji u prvom, Konjuh u drugom poluvremnu

OSLOBOĐENJE,

Od 34. minute Konjuh prelazi u vodstvo golom Amela Muhica iz sedmerca (17:16) i od tada postepeno povecava prednost

Autori: Š.GA.

Gradska dvorana: Živinice. Gledalaca: 850. Sudije: Nermin Salkanovic i Vladimir Zeljko iz Zenice. Iskljucenja: Konjuh 8, Borac 8 minuta. Sedmerci: Konjuh 7(4), Borac 5(2). Rezultat: Konjuh Borac 28:23 (14:15). KONJUH: Savic(2 odbrane), Omerovic (18 odbrana), Labendž , Ðerzic 4, Burgic, Memic, Aljic , Rahimic , Becar 2, Ferhatbegovic 3, Kadic , Begic 6, Kerezovic 4 i Muhic 9. Trener: Emir Junuzovic. BORAC: Ðudurovic, Škoric 5, Brankovic 4, Pucarevic 1, Rakocija, Srdic, Raca, Pavlovic 2, Mulabd .....