Musemić: Igra ne može biti bolja po teškom terenu

OSLOBOĐENJE,

Muhidin Zukic i Haris Handžic su prikazali dobru partiju, kao i Damir Hadžic, koji je zamijenjen u nastavku zbog povrede ramena, rekao je Husref Musemic

Autori: ZLATAN RAŠIDOVIĆ

Fudbaleri Sarajeva veoma su se namucili da osvoje tri boda u susretu sa Slobodom (2:1). Nakon što je aktuelni prvak poveo golom Admira Rašcica pocetkom nastavka, Tuzlaci su izjednacili deset minuta prije kraja, a utakmicu je odlucio Veldin Muharemovic iz jedanaesterca u trenucima kada se cinilo da ce još jedna ekipa u jesenjoj polusezoni odnijeti bod sa koševskog stadiona. Povratak Rašcica Šef strucnog štaba Husref Musemic kaže da nije nezadovoljan igrom protiv tuzlanske ekipe. "Igraci su iskaz .....