Leotar od 0:3 do 4:3

Trebinjci gubili na "Policama" sa cak 3:0, da bi tri gola postigao Branko Šešlija, a konacnih 4:3 djelo je Miroslava Prele

Autori: DEJAN MAKSIMOVIĆ ALEKSANDAR RISTIĆ

Fudbaleri trebinjskog Leotara napravili su veliki preokret u 13. kolu Premijer lige BiH. Trebinjci su na svom terenu gubili od Slavije sa cak 0:3, da bi u nastavku utakmice postigli cak cetiri pogotka za konacnih 4:3. Gosti iz Istocnog Sarajeva u prvih pola sata tri puta su savladali domaceg golmana. Tada je na scenu stupio Branko Šešlija, igrac Leotara, koji je ostvario hettrik, a konacnih 4:3 djelo je napadaca Miroslava Prele iz 84. minuta, cime je stavljena tacka na ovaj izuzetno uzbudljiv su .....