Skupe greške Trogrlića

Gostujuci golman slabo intervenirao kod dva gola

Autori: A.KARAMATIĆ

Po teškom terenu i jakoj kiši Posušje je protiv slabog Žepca došlo do cetvrte uzastopne prvenstvene pobjede. Za prva dva pogotka domacih najvecu krivicu snosi golman Žepca Nikola Trogrlic. U 35. minuti nije uspio ukrotiti slab udarac Posušaka. Lopta mu je ispala, a Kordic je bio najbliži za 1:0. U 44. minuti Trogrlic se u gužvi ponovo nije najbolje snašao, kao ni ostatak odbrane gostiju, što je iskoristio Krstanovic (2:0). U nastavku se sve pretvorilo u hrvanje u blatu, a u takvoj je situaciji i .....