Tri gola i tri isključenja

DNEVNI AVAZ,

Gosti do 60. minute postigli dva pogotka

Autori: M.PILJEVIĆ

Široki Brijeg je poveo u 37. minuti. Vagner (Wagner) je pronaš ao Karoglana, koji je obišao golmana Leotara Mijanovica i plasirao loptu u mrežu. Domaci su smatrali da je pomoc ni sudija Tutun pustio gostujuc eg napadaca da postigne gol iz ofsajda, ali su njihovi protesti bili uzaludni. U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, zbog medusobnog koškanja, iskljuceni su Mulina (Leotar) i Kosta (Široki Brijeg). U 60. minuti Široki je poveo s 2:0. Selson (Celson) je pronaš ao Vagnera, koji je iz voleja .....