Tušanj ostao neosvojiv

Nakon prvog poluvremena bez golova, Okanovic i Tosunovic u nastavku presudili gostima

Autori: E.MUHAREMAGIĆ

Fudbaleri Slobode završili su prvi dio Premijer lige BiH pobjedom nad Slavijom. Na izuzetno teškom terenu za igru Tuzlaci su nastavili uspješan domaci niz od svih sedam trijumfa uz impresivnu gol-razliku od 16:0. Domaci su se mucili u prvom poluvremenu, stvorili su samo tri prilike, i to preko Huseinovic a, Tosunovica i Prodanovic a. U drugom je dijelu bilo mnogo više uzbudenja. Tuzlaci su silovito krenuli ka vratima svog nekadašnjeg golmana Ratka Dujkovica, a potrebnu svježinu unio je Tarik Oka .....