Zdovc: Potrošili se u prvom dijelu

Propustili smo veliku priliku da na poluvrijeme odemo sa vecom razlikom. U nastavku smo bili u kontraritmu, kazao Jurij Zdovc, trener "studenata"

Autori: ALEKSANDAR RISTIĆ

Previše smo snage istrošili u prvom dijelu, a u ekipi smo imali cak tri bolesna igraca, kazao je Jurij Zdovc, trener Bosne ASA BH telekom, nakon domaceg poraza u utorak navece od TurkTelekoma (80:85). Bio je to peti izgubljeni susret "studenata" u Grupi "A" ULEB kupa, poslije kojeg su im šanse za plasman u drugi krug medu 32 tima svedene na minimum. Bosnino otvaranje bilo je kao iz bajke. Loša odbrana tima iz Ankare rezultirala je serijom od 13:0 za 18:6, a u drugoj cetvrtini domaci su stigli do .....