Presudili Pelakovi golovi iz penala

DNEVNI AVAZ,

Prvo poluvrijeme pripalo domacima, u drugom gosti bili bolji

Autori: Z.ŠARIĆ

Željeznicar je golovima iz prvog poluvremena osigurao pobjedu nad Zrinjskim. Domaca ekipa je potpuno nadigrala Mostarce u prvih 45 minuta, ali su u nastavku dominirali gosti. Vec u 11. minuti Željo je poveo. Džidic je u šesnaestercu srušio Pelaka, a sudija Zrilic pokazao na bijelu tacku. Zašto je pravilo da igrac na kojem je napravljen prekršaj ne izvodi penal, pokazao je Pelak, koji je pogodio za 1:0. Poništeni gol Napadi Željeznicara nastavljeni su i nakon vodstva, a u 19. minuti poništen je g .....