Važni bodovi u borbi za opstanak

Kapetan dao dva gola, a Vraneševic jedan za domace, Kordic i Ljubic strijelci za goste

Autori: E.ALAGIĆ

Utakmica u Bihacu otvorila se vec u 2. minuti, kada je Mulic ubacio s desne strane, a golman gostiju loše intervenirao te spustio loptu do Vraneševica, koji ju je spremio u gol. Bišcani su i dalje nastavili napadati, a u 17. minuti Dujmovic je ubacio loptu u šesnaesterac, Karacic je odbio do Kapetana, koji je poslao u gol. Prvu ozbiljniju priliku gosti su napravili u 39. minuti, kada je jedna dubinska lopta došla do Kordica, koji ju je izbio pred golmana Mujkica te smanjio rezultat na 2:1 za Jed .....