Tuzlaci se odbranili

DNEVNI AVAZ,

Željo promašio nekoliko stopostotnih prilika l Domaci dva puta tražili penal

Autori: Z.ŠARIĆ

Fudbaleri Slobode stekli su prilicno veliku prednost pred revanš-utakmicu polufinala Kupa BiH remiziravši sa Željeznicarom na Grbavici 1:1. Domacu bi ekipu plasmana u finale moglo koštati nekoliko promašaja stopostotnih prilika, dok Tuzlaci slave svog najboljeg igraca Huseinovica. Iz jedine prilike koju su stvorili na utakmici gosti su postigli pogodak. Valjanje po terenu Od prve minute bilo je jasno da je Sloboda na Grbavicu došla da cuva svoj gol, a vec u 2. minuti gostujuci igraci poceli su s .....