Pelak zaključio preokret

Domaci vodili s 1:0, Zenicani s 2:1 _ Lukacevic iskljucen, a Cocalic „požutio“ nakon medusobne tuce

Autori: Z.ŠARIĆ

Željeznicar i Celik su oduševili publiku u mecu punom preokreta, golova i prilika. Vec u 1. minuti domaca ekipa je zaprijetila preko Štilica, a malo zatim udarac Pelaka iz slobodnog udarca golman Celika Buric skrenuo je u korner. Ofanziva „Plavih“ Izvrsna akcija Željeznicara, u kojoj su ucestvovali Dijaliba (Dialiba), Štilic i Vud (Wood), završila je tako što je Buric odbranio pokušaj engleskog internacionalca. Ofanziva ekipe s Grbavice donijela je pogodak u 18. minuti. Štilic je izveo korner s .....