Odović: Pokradeni smo u Mostaru

Potpuno smo nadigrali domacina u drugom poluvremenu, ali sudije nam nisu dale da pobijedimo, istice Milomir Odovic

Autori: DUŠAN PRAŠTALO

Vec poslije 90 minuta nove sezone i prvog gostovanja Milomir Odovic se uhvatio za glavu! Ne, nije trener fudbalera Borca razocaran igrom svog tima, a ni porazom (2:3) na premijeri protiv Zrinjskog u Mostaru, vec cinjenicom da su artbitri obilato bili na strani domacina. Strah u redovima banjaluckog kluba uoci starta Premijer lige da ce se ponoviti istorija i da ce opet morati da pakuju kofere za niži rang, izgleda nije bio bez osnova. Kako kaže Odovic, glavni sudija Tomislav Cuic iz Tomislavgrad .....