Spalević kaznio promašaje „Vezira“

I pored terenske nadmoci, Travnicanima samo bod protiv Slavije

Autori: S.P.

Travnik se, i pored terenske nadmoci, morao zadovoljiti samo bodom protiv Slavije. Domac in je odigrao silovitih pola sata. U 7. minuti Pranjkovic je pogodio za 1:0. Potom su Lihovac (17. minuta) i Šiljak (30) uzdrmali precku gola Slavije. Dva je puta atraktivno, škaricama, pokušao i Mujakic, ali je šutirao pored gola. Iz prve prilike Slavija je izjednac ila. Ležernu intervenciju odbrane „Vezira“ kaznio je Spalevic. U nastavku je prvi zaprijetio Travnik preko Mujakica. U 78. minuti velika uzbude .....