Izgubili pobjedu četiri sekunde prije kraja

Gosti izjednacili iz sumnjivo dosudenog sedmerca l Norveška izborila plasman na Evropsko prvenstvo

Autori: I.ĆOSIĆ

Olimpijska dvorana Zetra u Sarajevu. Gledalaca 1.000. Sudije: Visente Breto Leon i Hoze Antonio Huelin Triljo (Španija). Sedmerci: BiH 4 (1), Norveška 3 (2). Iskljucenja: BiH 14, Norveška 10 minuta. Crveni kartoni: Martinovic u 56. i Terzic u 60. minuti (BiH) tri iskljucenja. Rezultat: BiH Norveška 27:27 (12:14). BOSNA I HERCEGOVINA: Tahirovic (9 odbrana), Beširevic (6 odbrana), Z. Martinovic 4, Doborac 4, Toromanovic 3, Terzic 3, Divkovic 1, Mededovic 1, Vujadinovic 4, Maleševic, Jaškic 1, Baht .....