Široki lako protiv Borca

Pitanje pobjednika bilo je riješeno vec nakon nešto više od pola sata igre, kada su domaci golovima Aleksandrea, Kožula i Šilica vodili sa 3:0

Autori: DARIO KNEZOVIĆ

Nogometaši Širokog Brijega u posljednjoj utakmici 6. kola Premijer lige BiH, juce su na "Pecari" savladali banjalucki Borac rezultatom 4:1. Vec u šestoj minuti domadi su došli u vodstvo. Nakon šuta Dalibora Šilida, golman Dragan Starcevic odbija loptu, a Aleksandre iz neposredne blizine odbijenu loptu šalje u nebranjeni dio mreže. Sredinom drugog poluvremena Široki Brijeg je udvostrucio prednost. Vagner nabacuje iz kornera, na drugoj vratnici ostaje sam Danijel Kožul koji bez problema trese mrež .....