Spalević i Kokot režirali preokret

DNEVNI AVAZ,

Zvijezda u vodstvo došla pogotkom Smajlovica

Autori: G.IVANKOVIĆ

Zvijezda je povela u prvom napadu, kada je Smajlovic loptom lob-udarcem s više od 20 metara pogodio za 0:1. Uslijedili su stalni napadi Slavije, a gostujuci golman Karic u 20. minuti je zaustavio udarac Spalevica te u 34. pokuš aj Kokota. U 40. minuti Jusic je srušio Spalevica u svom kaznenom prostoru za penal, a s bijele tacke bio je precizan napadac domacih. Slavija je povela odmah na pocetku drugog dijela, kada se Kokot najbolje snašao u gužvi pred protivnickim vratima i iz blizine pogodio Ka .....