Arnela Odžaković najuspješnija takmičarka

OSLOBOĐENJE,

Karatistkinja Arnela Odžakovic je dosad osvojila jedinu zlatnu medalju za našu zemlju l BiH na 13. mjestu po broju osvojenih medalja

Autori: G.V.

Bosanskohercegovacki sportisti su na Mediteranskim igrama u Almeriji do sada osvojili pet medalja. Medu našim osvojacima mediteranskih medalja najuspješniji su bili karatisti i karatistkinje, koji su izborili tri medalje. Prvo odlicje i to zlatno za Bosnu i Hercegovinu osvojila je prethodne subote sjajna bh. karatistkinja u kategoriji do 65 kilograma Arnela Odžakovic. Dan kasnije, na metideranskom karate turniru u kategoriji do 75 kilograma Adnan Hadžic je uspio izboriti još jednu medalju, ovog .....