Borac nezaustavljiv

Cestitam svojim momcima na dobroj igri, i opet smo pokazali da imamo sjajne mlade igrace na koje možemo da racunamo, rekao Malbašic

Autori: VLADIMIR GRBIĆ

Fudbaleri banjluckog Borca bez vecih problema savladali su goste iz Širokog Brijega sa 2:0, u okviru osmine flnala Kupa BiH. Iako na terenu u srijedu uvece nije bilo nekoliko glavnih igraca, "crvenoplavi" timje golovima Saše Kajukta i rezerviste Miloša Babica došao do sigurne pobjede. Sjajnu igra na pocetku utakmice Banjalucani su kranisali golom u 8. minutu. Slobodan udarac sa oko 20 metara izveo je Kajkut i majstorski zatresao mrežu gostiju. U nastavku su obje ekipe imale po nekoliko poluprili .....