Veziri zagrijali promrzle gledaoce

Dudic dao dva gola, Varupa i Curic po jedan

Autori: S.PINJO

Nogometaši Travnika efikasnom igrom zagrijali su svoje promrzle navijace. Potop gostiju najavio je Pranjkovic dobrim pokušajem u 10. minuti, ali je njegov šut završio kraj gola. Samo cetiri minute kasnije Šiljak je u kaznenom prostoru Slobode dobro pronaš ao Dudica, koji je rutinirano sa 12 metara pogodio donji desni ugao gola Mujkic a za 1:0. Sljedecem pogotku prethodio je dobar prodor Varupe po lijevoj strani koji je uposlio Šiljka. Igraca Travnika srušio je Malkic, a sudija Cuic pokazao na pe .....