Domaćin pogađao mrežu, gosti stative i prečku

Bordo tim propustio mnogobrojne prilike u prvom poluvremenu

Autori: D.KNEZOVIĆ

Široki Brijeg Sarajevo 2:0 je rezultat zaostale utakmice 9. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u nogometu. Gosti su u derbiju na Pecari zaigrali su napadacki i u 12. minuti, ispostavit ce se kasnije, tragicar Alen Škoro ostao je kratak na odlicno dodavanje Hadžica. Široki je uzvratio preko Dioga i Peraice, ali su najbolju šansu u 24. minuti propustili gosti. Muminovic je pogodio stativu, a odbijenu loptu Škoro je zakucao u precku. Sreca je pomilovala domace i u 33. minuti, kada je po lijevom .....