Borac nadigrao Velež

Banjalucani su golovima Stojana Vranješa iSaše Kajkuta bili sigurni u mecu s Mostarcima

Autori: DEJAN MAKSIMOVIĆ VLADIMIR GRBIĆ

Fudbaleri Borca zabilježili su pobjedu u derbiju 13. kola Premijer lige BiH pošto su sinoc na svom terenu nadigrali Velež rezultatom 2:0. Bio je ovo duel ekipa s najboljom odbranom (Borac) i najboljim napadom (Velež), a cijeli plijen pripao je domacem timu. Gosti su se u prvom poluvremenu prilicno dobro držali, ali su popustili nekoliko minuta prije odlaska na odmor, kada je Stojan Vranješ šutirao pored nekoliko odbrambenih igraca i pogodio lijevi ugao gola Veleža za 1:0. I u nastavku Borac je b .....