Bilbija iz kontre za pobjedu Borca

Vukovi“ prokockali vodstvo autogolom Suljevica

Autori: S.M. F.JELAŠKOVIĆ

U osrednjoj nogometnoj predstavi, s Grbavice je bodove odnio banjalucki Borac. U prvom poluvremenu Olimpik je imao odlicne prilike preko Rajovica i Pelaka, ali je golman Starcevic u dva navrata bio siguran. Drugi dio domacin je ponovo otvorio ofanzivno. Vec nakon tri minute na idealan centaršut Subašica odlicno je reagirao Ristic na kojeg je gostujuca odbrana zaboravila, pa veznjaku Olimpika nije bilo teško pogoditi za 1:0. Nakon toga gosti su krenuli po izjednacenje koje je stiglo u 66. minuti. .....