Široki opet pao u produžetku

Bili smo blizu pobjedi, ali Cedevita je u produžetk u imala na raspolaganju više startera, igraca koji mogu završiti utakmicu, kazao Hrvoje Vlašic, trener Širokog

Autori: AMRA KRVAVAC

Košarkaši Široki Eroneta opet nisu imali srece u regionalnoj NLB ligi, te su drugi put ove sezone poraženi nakon produžetka. Izabranici Hrvoja Vlašica u 11. kolu izgubili su u Zagrebu od Cedevite rezultatom 86:93. U prvom poluvremenu Sirokobriježani su stalno bili u vodstvu, koje nisu ispuštali sve do trece cetvrtine. Zahvaljujuci fizickoj nadmoci pod košem stvorili su na samom otvaranju utakmice prednost, a serijom od 9:0 preko Ivana Grgata poveli su sa 11:4. Prvih deset minuta završilo je 19:3 .....