Sve bi bilo drugačije da smo osvojili prvi set

Deset as servisa Savanija i Stokra Kakanj se predstavio kao solidan protivnik, kaže Cernic

Autori: M.KOMŠO

Sve bi bilo drugacije da smo prvi set riješili u svoju korist smatra kapiten odbojkaša Kaknja Almir Aganovic nakon uvjerljivog poraza od italijanske Perude (0:3), u prvom mecu osmine finala Celendž kupa. Bh. prvak je bio blizu osvajanja prvog seta, ali je u završnici posustao (23:25). To kao da je bila opomena gostima iz najjace svjetske lige, pa su zaigrali punom snagom i lako, sa 16, odnosno 18 izgubljenih poena, dobili preostala dva seta za miran revanš 10. februara u Perudi. Utakmica je prek .....