Prolaz za spas sezone

Utakmica protiv Gane ce biti sjajna provjera za reprezentaciju, kaže naš najbolji napadac

Autori: A.NOVALIJA

Edin Džeko je torpedovao špansku „Žutu podmornicu“. Naš je najbolji napadac u revanš susretu šesnaestine finala Evropske lige odigrao sjajnu utakmicu, a njegov Volfsburg je sa 4:1 savladao Viljareal i s ukupnih 6:3 prošao dalje. Brzo poveli Posao svojoj ekipi Džeko je olakšao u 10. minuti sjajnim udarcem iz koljena koji je završio pod preckom protivnic kog gola. U 41. minuti je asistirao Gentneru za treci gol „Vukova“. Prošli smo dalje, za spas sezone. Dobro smo otvorili utakmicu, a bilo je puno .....