Spalević i Šćepanović presudili Zvijezdi

DNEVNI AVAZ,

Dvojac Slavije zaslužan za sva tri gola

Autori: DŽ.DELIĆ

Po izuzetno teškom terenu Slavija je slavila u Gradac cu sa 3:2, najviše zahvaljujuc i brzim kontranapadima. Prvi su zaprijetili igraci Zvijezde, kada je na ubacaj Hamzica šutirao Kovacevic, ali njegov šut Lucic je odbranio. U 19. minuti na Hamzic ev centaršut iz kornera natrc ao je Savic i sa tri-cetiri metra glavom je pogodio desni ugao gola Slavije. Slavija je izjednacila samo dvije minute kasnije. Šcepanovic je izveo slobodan udarac, a najspretniji u petercu Zvijezde bio je Spalevic, koji je .....