Nakon deset poraza Željo konačno osvojio Pecaru

DNEVNI AVAZ,

Kerla i Popovic presudili Širokobriježanima „Plavi“ završili s devetoricom

Autori: D.KNEZOVIĆ

Po prvi puta u Premijer ligi Željeznicar je uspio odnijeti sva tri boda sa Pecare. U 11. pokušaju, nakon deset poraza u prethodnim medusobnim duelima, „Plavi“ sa Grbavice su zasluž eno slavili sa 2:0. Gosti su prvi zaprijetili u 16. minuti kada je Alen Mešanovic na asistenciju Mirsada Bešlije sa pet metara glavom loptu poslao preko gola. Asistencija Bešlije Domaci su na prvu pravu priliku cekali do 40. minute, kada je Mislav Karoglan pobjegao po lijevom boku, centrirao u peterac, ali je udarac H .....