Ekspres Borac

NEZAVISNE NOVINE,

Slavija je do 87. minuta vodila 2:0, ali je za nepun minut primila dva gola

Autori: VEDRAN RADENOVIĆ S.I. GORAN IVANKOVIĆ

Fudbaleri banjaluckog Borca vedrih lica docekace revanš utakmicu polufinala Kupa BiH jer su juce u prvom duelu sa Slavijom od 0:2 stigli na 2:2. Slavija je bila mnogo jaca i opasnija u prvom poluvremenu, a pored nekoliko dobrih prilika u 37. minutu nije uspjela cak ni da iskoristi jedanaesterac. Tacnije, Miloš Milinovic je odlicno reagovao i zaustavio šut Branka Bakovica. Imali su domaci dosta prilika da konacno zatresu mrežu Borca, ali nedostajala je koncetracija u završnici i na odmor se otišl .....