Marić: Imali smo mnogo sreće protiv Zvijezde

Zadovoljan sam pobjedom, ali smo u drugom dijelu sami sebi zakomplikovali i život i utakmicu, kaže trener „crveno-plavih“

Autori: S.KOTARAŠ

Iako su protiv Zvijezde ostvarili zacrtani cilj, a to je pobjeda (2:0), kojom su se vratili na vrh tabele, Banjaluc ani ipak imaju dosta razloga za brigu. Naime, žžcrvenoplavižž su prikazali izvanrednih 45 minuta kada su propustili priliku da se rivalu iz Gradacca ponovi debakl iz prošle sezone. Odbrane Milinovica Tada je vec na kraju poluvremena bilo visokih 4:0. U nedjelju je, osim pogotka Milana Stupara, Borac imao i dvije precke (Leonid Coric i Saša Kajkut), promašeni jedanaesterac (Kajkut), .....